Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Prince of Persia: The Sands of Time Македонски преводи (2010) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотPrince of Persia The Sands of Time MKD.srt (78840бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.57Prince of Persia The Sands of Time 2010 DVDRip-aXXo.avi | 735698944 | Movie filenames

							Hash - derivedPrince of Persia The Sands of Time TS XViD IMAGiNE.avi | 1478299040 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55Prism-pop.avi | 1451331584 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55Prince of Persia The Sands of Time (2010) DVDRip XviD-MAXSPE | 1467591058 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Prince of Persia The Sands of Time TS XviD - FLAWL3SS.avi | 1470523392 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55Prince of Persia The Sands of Time 2010.mp4 | 762386423 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Prince of Persia - The Sands of Time 2010.avi | 586960838 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Prince.Of.Persia.The.Sands.Of.Time.2010.TS.XviD-ViSiON.avi | 1560872960 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Prince of Persia - The Sands of Time.avi | 730083328 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56IP.By.Ali.mkv | 375148782 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67Prince.of.Persia.The.Sands.of.Time.2010.BDRip.XviD.AC3.BGAUD | 1346573378 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70Prince of Persia The Sands of Time TS XviD.avi | 975333606 | Movie filenames

Име на издавачот Prince of Persia The Sands of Time MKD25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени14271x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Prince of Persia: The Sands of Time преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Prince Of Persia.2010.DvdRip.Xvid {1337x}-Noir1CD77x 0.00
DVDRip.XviD-Thick2CD15x 0.00titlovic
Prince.Of.Persia.2010.R4.DVDRip.XviD.AC3-ViSiON MKD1CD40x 0.00titlovic
720p.BluRayx264-HUBRIS1CD18x 0.00titlovic
BRRip 720p H264-3Li1CD139x 0.00titlovic
TS.XviD-ViSiON1CD11x 0.00titlovic
> NEW.SOURCE.TS.XVID-PrisM1CD13x 0.00titlovic
Prince Of Persia-mk-nest1CD281x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Prince of Persia: The Sands of Time downloadPrince of Persia: The Sands of Time SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney [de] | Disney [fr] | Disney [jp] | Disney [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Prince of Persia: The Sands of Time movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Prince of Persia (eng), Prince Of Persia The Sands Of Time (eng), Prince of Persia: The Sands of Time (eng), Shahzadeye parsi (eng), Принц Персii: Пiски часу (eng)
Рејтинг на филмот:6.6 / 10 (231852)
[ Defy the Future ] - A young fugitive prince and princess must stop a villain who unknowingly threatens to destroy the world with a special dagger that enables the magic sand inside to reverse time.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle