Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
SubDownloader - opensource програма во python. Преземај и додавај преводи со оваа уникатна програма
TorrentFreak.com - прочитај го интервјуто на основачот на OpenSubtitles.org
BSPlayer.com - free multimedia player
Зошто користите OpenSubtitles.org?
Нови преводи (mac)
Име на филмотКорисникПреземениРејтинг на филмот
The Punisher: Dirty L... (2012) koka_real
1x 7.8
According to Jim (2001) koka_real
1x 6.4
Supernatural (2005) Boban7773
2x 8.8
Supernatural (2005) Boban7773
2x 8.8
Supernatural (2005) Boban7773
2x 8.8
Featured subtitles (mac)
Име на филмотКорисникПреземениРејтинг на филмот
Hanna (2011) polly1802
107x 6.8
Водечки додавачи во месецот (mac)
Корисник#Последни
Boban77732323/07/2014
koka_real727/07/2014
Најповеќе преземени преводи во неделата (mac)
Име на филмотКорисникПреземениРејтинг на филмот
According to Jim (2001) koka_real
1x 6.4
"Masters of Sex" Race... (2013) Anonymous
1x 8.1
Supernatural (2005) Boban7773
1x 8.8
Supernatural (2005) Boban7773
1x 8.8
Supernatural (2005) Boban7773
1x 8.8
Последни теми на форумот
ТемаДата
Re: NL The Leftovers27/07/2014
Re: Movie size when searching by query a... 27/07/2014
Re: Unable to download subs27/07/2014
Re: extensão27/07/2014
Very 1st ul of sRt The.Leftovers.S01E04,... 21/07/2014
Последни блог записи
ТемаДата
Hide your personal activity while downloading... (25) 27/11/2013
Want to download Torrents AND from Hosters? P... (0) 21/11/2013
How to use Drag and Drop search (0) 13/09/2013
Learn English watching your videos with fleex... (2) 30/05/2013
Try new QVIVO Social Media Center, we got 100... (2) 28/01/2011
Побарувани преводи (mac)
Име на филмот#Рејтинг на филмотПоследни
Amator (1979)
17.828/11/2011
Love Actually (2003)
17.731/07/2011
Lagrimas al des... (1989)
131/07/2011
Carbon Copy (1981)
15.307/03/2014
Последни коментари (mac)
Име на филмотКорисникДата
The Number 23 (2007) anna999
02/02/2010
Anaconda III (2008) precious20
15/07/2009
Tomb Raider II (1997) salt
06/08/2007
next
TOPlist