Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
SubDownloader - program opensource ne python. Shkarko dhe ngarko titra me kete program te vecante
TorrentFreak.com - lexo intervisten e autorit te OpenSubtitles.org
BSPlayer.com - free multimedia player
Pse te perdorim OpenSubtitles.org?
Titra të reja
Emri i filmitPërdoruesiShkarkuarVlerësimi i filmit
Rush (2013) Anonymous
1x 8.2
Torque (2004) CapTain-...
14x 3.9
"Modern Family" The B... (2009) Bazinga_al
7x 8.2
"Modern Family" Pilot (2009) Bazinga_al
8x 8.3
Ra.One (2011) Vilsoni1
12x 4.8
Titrat Me Te Mira (alb)
Emri i filmitPërdoruesiShkarkuarVlerësimi i filmit
Furious Seven (2015) Anonymous
319x 7.4
John Wick (2014) r1mas
75840x 7.2
Fifty Shades of Grey (2015) albipatria
538x 4.2
Interstellar (2014) Anonymous
8448x 8.7
Insurgent (2015) Anonymous
22825x 6.4
Ngarkuesit më të mirë të muajit (alb)
Përdoruesi#Më të fundit
Bazinga_al229/08/2015
Vilsoni1107/08/2015
CapTain-Albania131/08/2015
Titrat më të shkarkuara të javës (alb)
Emri i filmitPërdoruesiShkarkuarVlerësimi i filmit
Torque (2004) CapTain-...
14x 3.9
"Modern Family" Pilot (2009) Bazinga_al
8x 8.3
"Modern Family" The B... (2009) Bazinga_al
7x 8.2
Rush (2013) Anonymous
1x 8.2
Subjektet e fundit ne forum
SubjektiData
Re: srt upload04/09/2015
EUSKARAZKO AZPIDATZIAK03/09/2015
Search by title - no results (C#)01/09/2015
Error: can not connect (at registration)31/08/2015
Security check which blocks for to DL ... 30/08/2015
Artikujt e fundit ne blog
SubjektiData
VSO Downloader - 25% special discount03/09/2015
SubFlix - subtitles downloader for Mac OS X03/09/2015
DuckieTV for TV show addicts with subtitles support26/08/2015
Xtreamer's Wonder Pro - how to setup KODI subtitles21/08/2015
BitLord Torrent Client17/08/2015
Titra te kerkuara (alb)
Emri i filmit#Vlerësimi i filmitMë të fundit
Siu lam juk kau (2001)
17.325/02/2015
A Haunted House 2 (2014)
14.705/05/2014
Penthouse North (2013)
15.510/09/2013
White House Down (2013)
16.411/10/2013
The Call (2013)
16.706/09/2013
Komentet më të fundit (alb)
Emri i filmitPërdoruesiData
The Human Stain (2003) lumdrini
31/08/2015
Munich (2005) lumdrini
17/06/2015
No Country for ... (2007) lumdrini
10/05/2015
Taken (2008) ardiardiis
12/01/2015
Wreck-It Ralph (2012) kasapi
01/07/2013
next
TOPlist