Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
instalo opensearch per browser-inRezultatet 1 - 40 >> e 54283 (0.012 sekonda)
Nese kerkimi do te ktheje shume rezultate provoni kerkimin e perparuar
Emri i filmitNgarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveVlerësimi i filmitNgarkuesi
Shkarko me 25 MBit
Tomorrowland.2015.SLOSubs.DVDRip.XviD-Dr (2056 MB) 21/09/2016Blindspot.S02E02.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (915 MB) 23/09/2016
ncis.1401.hdtv-lol[ettv].mkv (231 MB) 21/09/2016Marvels.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04E01.108 (1707 MB) 21/09/2016
The.Blacklist.S04E01.720p.HDTV.x264-FZHD (1063 MB) 25/09/2016Marvels.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04E01.720 (911 MB) 21/09/2016

next