Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Hide ads

Joy Ride Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.com
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Joy Ride movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Roadkill (eng), Squelch (eng), Candy Cane (eng), Highway Horror (eng), Joy Ride (eng), Joyride (eng), Road Kill (eng)
Рејтинг на филмот:6.6 / 10 (73578)
[ ] - Three young people on a road trip from Colorado to New Jersey talk to a trucker on their CB radio, then must escape when he turns out to be a psychopathic killer.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle