Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

Shrek Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Shrek преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Shrek.srt1CD2571x 0.00
Shrek1CD140x 0.00
Shrek (2001)Преводи за нарушено слушање1CD411x 0.00BetaMAN (a)
Shrek (2001)1CD240x 0.00BetaMAN (a)
Shrek (2001)Преводи за нарушено слушање1CD887x 0.00mirkoslav (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.com
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Shrek movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Shrek (eng), Шрек (eng)
Рејтинг на филмот:7.9 / 10 (718780)
[ ] - A mean lord exiles fairytale creatures to the swamp of a grumpy ogre, who must go on a quest and rescue a princess for the lord in order to get his land back.
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle