Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Hide ads

Blade Македонски преводи (1998) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Blade преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Blade 1998 BRRip H264 Wrath1CD454x 0.00
BRRip H264 Wrath, BRRip.XvidHD.720p-NPW , 480p.BRRip.XviD-... 1CD173x 0.00titlovic
Blade1CD659x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.com
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Blade movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Blade (eng), Blade, the Vampire Slayer (eng), Блейд (eng)
Рејтинг на филмот:7.1 / 10 (296696)
[ ] - A half-vampire, half-mortal man becomes a protector of the mortal race, while slaying evil vampires.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle