Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

Gone in 60 Seconds Македонски преводи (2000) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Gone in 60 Seconds преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BDRip[A 720p Release by Titan], BluRay.720p.x264.DTS-WiKi1CD177x 0.00titlovic
Gone in 60 Seconds1CD181x 0.00
Gone in Sixty Seconds (2000)1CD4453x 0.00titlovic
Gone in Sixty Seconds (2000)Преводи за нарушено слушање1CD146x 0.00BetaMAN (a)
Gone in Sixty Seconds (2000)Преводи за нарушено слушање1CD214x 0.00AcidSt0rM (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.com
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Gone in 60 Seconds movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Викрасти за 60 секунд (eng), Gone in 60 Seconds (eng), Gone in Sixty Seconds (eng)
Рејтинг на филмот:6.5 / 10 (291142)
[ ] - A retired master car thief must come back to the industry and steal fifty cars with his crew in one night to save his brother's life.
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle