Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Hide ads

Big Momma's House Македонски преводи (2000) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.com
Постери:Big Momma's House movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Big Momma's House (eng)
Рејтинг на филмот:5.2 / 10 (88191)
[ ] - In order to protect a beautiful woman and her son from a robber, a male FBI agent disguises himself as a large grandmother.
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle