Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Hide ads

X-Men Македонски преводи (2000) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

X-Men преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
X-men21CD219x 0.00
X-Men[2000]DvDrip-aXXo1CD1584x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.com
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:X-Men movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:X-Men (eng), X-Men 1 (eng), X-Men 1.5 (eng), X-Men: The Movie (eng), Люди Iкс (eng)
Рејтинг на филмот:7.3 / 10 (645185)
[ ] - In a world where mutants (evolved super-powered humans) exist and are discriminated against, two groups form for an inevitable clash: the supremacist Brotherhood, and the pacifist X-Men.
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle