Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Burke and Hare subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Burke and Hare Македонски преводи (2010) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Burke and Hare преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
bdrip.xvid-amiable, 720p BRRip [A Release-Lounge H264], 10... 1CD49x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Watch online
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Burke and Hare movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Burk and Hare (eng), Burke & Hare (eng)
Рејтинг на филмот:6.2 / 10 (17874)
[ No Job Too Small. No Body Too Big. No Questions Asked. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle