Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Hide ads

Vidocq Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Vidocq преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Vidocq (2001)1CD134x 0.00D-e-j-a-n (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.com
Постери:Vidocq movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Dark Portals: The Chronicles of Vidocq (eng)
Рејтинг на филмот:6.4 / 10 (22509)
[ ] - Paris, 1830: Vidocq is killed by a mirror masked man. A thief turned investigator, he was working on a case of men killed by lightning. His biographer tries to solve the case.
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle