Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Hide ads

The Whole Nine Yards Македонски преводи (2000) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Whole Nine Yards преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Whole Nine Yards, The (2000)1CD1011x 0.00BetaMAN (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Watch online
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Whole Nine Yards movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Whole nine yards (eng), Дев'ять ярдiв (eng)
Рејтинг на филмот:6.7 / 10 (124552)
[ ] - A struggling dentist's life is turned upside down when a famous gangster moves in next door, and his wife convinces him to inform a notorious mob boss about the gangster's whereabouts.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle