Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Hide ads

Blow Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотThe Blow.sub (65071бајти) прикажи преглед

Гледај онлајн:


							Hash - BSPlayer v2.54Blow.avi | 738945536 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Blow[2001]DVDrip[ENG]-MissRipZ.avi | 738394112 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blow.2001-BRRip-Xvid-720p-ToPKaT.avi | 3103092736 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57blow.2001.xvid.cd1-inte.avi | 732862464 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blow.2001.BRRiP.XViD.DTS-KiNGS.avi | 3473487872 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blow.avi | 733661830 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Blow DvDrip pbnj PhoenixRG.avi | 816079638 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blow[2001]DvDrip.AC3[Eng][Multi-Sub]-Vex.avi | 736681984 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blow.2001.BRRip.XviD.AC3.D-Z0N3.avi | 2345670656 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56[DIVX ITA] Blow - Jonny Deep (DVD Rip).avi | 733386752 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Blow.2001.720p.BluRay.x264-ESiR.mkv | 4681784796 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blow.(2001).[DVDRip]-[mkv]-[ShMee]-PR3DATOR-RG.mkv | 698567874 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57blow.avi | 706621768 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blow.DVDRip.Spanish.XviD.avi | 730411008 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Blow.avi | 738762752 | Movie filenames

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотBlow (2001)23.976 FPS
ДодавачAsporot (a) @ . преземени1210x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.54 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Blow преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Blow1CD304x 0.00
BRRip H264 AAC-SecretMyth (Kingdom-Release) , 720p.BluRay.... 1CD762x 0.00titlovic
Blow1CD10380x 0.00Acemkd (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.com
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Blow movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Blow (eng), Blow: One Man's Life (eng)
Рејтинг на филмот:7.5 / 10 (270896)
[ ] - The story of how George Jung, along with the Medellin Cartel headed by Pablo Escobar, established the American cocaine market in the 1970s in the United States.
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle