Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Hide ads

The Mummy Returns Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Mummy Returns преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The Mummy 11CD163x 0.00
DvDrip-aXXo1CD4787x 0.00titlovic
BDRip[A Release-Lounge H.264 by Titan], 720p.BDRip.AC3.Xvi... 1CD114x 0.00titlovic
The.Mummy.Returns1CD209x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.com
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Mummy Returns movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:The Mummy Returns (eng), Мумiя повертаeться (eng), The Mummy 2 (eng)
Рејтинг на филмот:6.4 / 10 (340862)
[ ] - The mummified body of Imhotep is shipped to a museum in London, where he once again wakes and begins his campaign of rage and terror.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle