Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Hide ads

Harry Potter and the Sorcerer's Stone Македонски преводи (2001) 2CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Harry Potter and the Sorcerer's Stone преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Harry.Potter.And.The.Sorcerers.Stone.2001.720p.BRRip.XviD.... 1CD253x 0.00
Harry_Potter_and_the_Philosophers_Stone_20011CD570x 0.00
Harry Potter 1 - The Sorcers Stone1CD167x 0.00
Harry.Potter.And.The.Sorcerers.Stone.2001.720p.BRRip.XviD.... 1CD467x 1.00
DvDrip-aXXo1CD518x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Watch online
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Harry Potter and the Sorcerer's Stone movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Хари Потер и Каменот на мудроста (mac), Гаррi Поттер i фiлософський камiнь (eng), Harry Potter (eng), Harry Potter a Kámen mudrců (eng), Harry Potter and the Philosopher's Stone (eng), Harry Potter And The Philosopher's Stone ext (eng), Harry Potter and the Sorcerer's Stone (eng), Harry Potter and the Sorcerer's Stone AKA Harry Potter and the Philosopher's Stone (eng), Harry Potter and the Sorcerers Stone (eng), Harry Potter és a bölcsek köve (eng), Harry Potter With Guns (eng), Wizard People, Dear Reader (eng)
Рејтинг на филмот:7.6 / 10 (814166)
[ ] - An orphaned boy enrolls in a school of wizardry, where he learns the truth about himself, his family and the terrible evil that haunts the magical world.
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle