Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Hide ads

Hannibal Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотhannibal-srp.sub (70587бајти) прикажи преглед

Гледај онлајн:


							Hash - BSPlayer v2.55HANNIBAL [2001-Eng-DVDrip]-haSak.avi | 843970488 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56HANNIBAL.AVI | 730970112 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Hannibal SE DVDRip [Eng] 2001.avi | 739262464 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.54Hannibal.avi | 733968384 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Hannibal[2001]DvDrip[Eng.Subs]-kirklestat.avi | 738492416 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56film.avi | 718135296 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Hannibal.2001.720p.BluRay.x264.YIFY.mp4 | 892792944 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57film.avi | 729245696 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.5703_2001_Hannibal.avi | 1296946536 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Hannibal.avi | 733968385 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Hannibal.2001.BluRay.576p.H264.mp4 | 676800383 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Hannibal.avi | 845573982 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Hannibal.avi | 730970112 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57HANNIBAL.avi | 621701120 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Hannibal.avi | 1719648256 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Hannibal - CD1.avi | 721895424 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Hannibal.avi | 730974208 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Hannibal [MicroHD 1080p][DUAL][WwW.LoKoTorrents.CoM]..mkv | 5308831896 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Hannibal-FLAWL3SS.avi | 1831084032 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Hanibal.avi | 734031872 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61hannibal2001.avi | 1765184056 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Hannibal [2001].avi | 734216192 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.571100.mp4 | 693330261 | Movie filenames

							Hash - derived[Divx Fr] - Lecter - Hannibal.avi | 682677012 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Hannibal.avi | 1074161664 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Hannibal.2001.CD01.DVDRip.Xvid.SWEUB-Tinkerbell.avi | 732493824 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Hannibal.2001.BRRip.480p.x264.AAC-VYTO.mp4 | 474904842 | Movie filenames

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотHannibal (2001)25.000 FPS
ДодавачrikiK (a) @ . преземени7162x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.55 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Hannibal преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Hannibal.2001.720p.BluRay.DTS-ES.x264-DON1CD331x 0.00
Hanibal1CD202x 0.00Acemkd (a)
Hannibal (2001)1CD689x 0.00fetkomk (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.com
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Hannibal movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Hannibal (eng), The Silence of the Lambs 2 (eng), Ганнiбал (eng)
Рејтинг на филмот:6.8 / 10 (287602)
[ ] - Living in exile, Dr. Hannibal Lecter tries to reconnect with now disgraced F.B.I. Agent Clarice Starling, and finds himself a target for revenge from a powerful victim.
Кредити на пишувачот:
Hide ads
download subtitle