Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Hide ads

Invasion of the Body Snatchers Македонски преводи (1978) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.com
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Invasion of the Body Snatchers movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Invasion of the Body Snatchers (eng)
Рејтинг на филмот:7.4 / 10 (57333)
[ ] - When strange seeds drift to earth from space, mysterious pods begin to grow and invade San Francisco, California, where they replicate the residents into emotionless automatons one body at a time.
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle