Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

Spirit: Stallion of the Cimarron Shqip titra (2002) 1CD sub

Shkarko: Spirit: Stallion of the Cimarron movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar


Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Spirit: Stallion of the Cimarron me 25 MBit
Gotham.S03E05.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (698 MB) The.Big.Bang.Theory.S10E05.HDTV.x264-LOL (115 MB)
Gotham.S03E05.720p.HDTV.X264-DIMENSION[e (698 MB) Scorpion.S03E04.HDTV.x264-LOL[eztv].mkv (286 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Spirit: Stallion of the Cimarron downloadSpirit: Stallion of the Cimarron SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Dreamworks [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Spirit: Stallion of the Cimarron movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Spirit (eng), Spirit: Stallion of the Cimarron (eng), Спiрiт: Душа прерiй (eng)
Vleresimi i filmit:7.0 / 10 (44782)
[ Some legends can never be tamed. ] - A wild stallion is captured by humans and slowly loses the will to resist training. Yet throughout his struggles for freedom, the stallion refuses to let go of the hope of one day returning home to his herd.
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle