Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

Redemption Shqip titra (2013) 1CD srt

Shkarko: Redemption movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Harrojeni internetin, zbrisni titra duke perdorur Open Subtitles MKV Player

Skedari i titraveRedemption 1080p WEB-DL DD5 1 H 264-HKD.srt (61318bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitI pastrehë dhe në arrati nga një gjykatë ushtarake, një i ish-ushtar i forcave speciale të lundrimit kriminal te Londrës konfiskon një mundësi për të marrë përsipër identitetin e një burri tjetër , transformimin në një engjëll hakmarrës në proces.
Emri i publikimitRedemption 1080p WEB-DL DD5 1 H 264-HKD25.000 FPS
NgarkuesiUvejs @ . shkarkuar10088x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Hedhur nga BSPlayer v2.65 zhvilluar nga bst2

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Redemption me 25 MBit
Aftermath.S01E08.HDTV.x264-FLEET.mkv (248 MB) The.Walking.Dead.S07E05.1080p.WEB-DL.DD5 (1851 MB)
elementary.507.hdtv-lol[ettv].mkv (203 MB) Criminal.Minds.S12E06.HDTV.x264-FLEET.mk (260 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Redemption downloadRedemption SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site | Official site [uk] | Official site [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Redemption movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Hummingbird (eng), Redemption (eng), Ефект колiбрi (eng)
Vleresimi i filmit:6.2 / 10 (52324)
[ All roads don't lead to salvation. ] - Homeless and on the run from a military court martial, a damaged ex-special forces soldier navigating London's criminal underworld seizes an opportunity to assume another man's identity -- transforming into an avenging angel in the process.
Drejtuar nga:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle