Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

versioni i titrave 2Nëntitujt për film me definicion të lart HD

"iCarly" iGot a Hot Room S04E01 Shqip titra (2010) 1CD srt

Seria: 4 - Episodi: 1

- Të gjitha titrat për këtë serial

Shkarko: iCarly movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Versione titrash
1.CD traseeh
1.CD traseehVerzioni i parë
Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko "iCarly" iGot a Hot Room me 25 MBit
The.Flash.S03E17.720p.WEB-DL.DD5.1.H264- (1377 MB) Marvels.Iron.Fist.S01E08.WEBRip.XVID-SDD (608 MB)
Patriots.Day.2016.BRRip.XviD.AC3-OzZY1.a (1617 MB) The.Walking.Dead.S07E14.WEB-DL.XviD-FUM[ (400 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:iCarly downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Postera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitVleresimi i filmit:7.7 / 10 (102)
[ ] - Spencer makes a birthday gift for Carly that sets her room on fire.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Zhandri:
Hiq Reklamat
download subtitle