Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

versioni i titrave 2

The Mask Shqip titra (1994) 1CD srt

Shkarko: The Mask movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Versione titrash
1.CD TitiFcKa disa gabime ne titrat e meparshme
1.CD TitiFcVerzioni i parë
Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko The Mask me 25 MBit
The.Royals.2015.S03E05.HDTV.x264-FLEET.m (330 MB) League.of.Gods.2016.BRRip.XViD.AC3-HUD.a (1921 MB)
Vikings.S04E17.HDTV.x264-xTV.mkv (270 MB) Blindspot.S02E11.720p.HDTV.X264-DIMENSIO (848 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:The Mask downloadThe Mask SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official Facebook
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:The Mask movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:1077923840 (eng), Маска (eng)
Vleresimi i filmit:6.9 / 10 (270682)
[ From zero to hero ] - Bank clerk Stanley Ipkiss is transformed into a manic superhero when he wears a mysterious mask.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle