Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

"Think Hero TV" Spartacus: Blood and Sand Review Shqip titra (2011) 1CD srt

Seria: 0 - Episodi: 0

- Të gjitha titrat për këtë serial
film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Skedari i titraveSpartacus Blood and Sand S01E011 720p HDTV X264-[AlbEx™].srt (41678bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesit*** Alb-ex™ *** Subtitles. Always the must difficult and Rare substitles. Spartacus - Gjake dhe Rere S01E11 720p HDTV X264-[AlbEx] |Pershendetjet me te perzemerta nga Grupi: |AlbEx™(Albania Extension-Shqiperia e Zgjeruar): Gjithmon titrat me te veshtira dhe te rralla. www.starz.com/originals/spartacus
Emri i publikimitSpartacus Blood and Sand S01E011 720p HDTV X264-[AlbEx™]24.000 FPS
Ngarkuesinucleare @ . shkarkuar65x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Hedhur nga MX Player v1 zhvilluar nga mx player

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Think Hero TV titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Spartacus Blood and Sand S01E013 720p HDTV X264-[AlbEx™]1CD212x 0.00nucleare
Spartacus Blood and Sand S01E012 720p HDTV X264-[AlbEx™]1CD82x 0.00nucleare
Spartacus Blood and Sand S01E010 720p HDTV X264-[AlbEx™]1CD117x 0.00nucleare
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Kerko skedar @ http://housemovie.toThink Hero TV downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Postera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ https://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:http://www.starz.com/originals/spartacus (alb)
Vleresimi i filmit:7.2 / 10 (853)
[ ] -
Zhandri:
Hiq Reklamat
download subtitle