Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

"Think Hero TV" Spartacus: Blood and Sand Review Shqip titra (2011) 1CD srt

Seria: 0 - Episodi: 0

- Të gjitha titrat për këtë serial

Shkarko: Think Hero TV movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Skedari i titraveSpartacus Blood and Sand S01E010 720p HDTV X264-[AlbEx™].srt (49008bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesit*** Alb-ex™ *** Subtitles. Always the must difficult and Rare substitles. Spartacus - Gjake dhe Rere S01E10 720p HDTV X264-[AlbEx] |Pershendetjet me te perzemerta nga Grupi: |AlbEx™(Albania Extension-Shqiperia e Zgjeruar): Gjithmon titrat me te veshtira dhe te rralla.
www.starz.com/originals/spartacus
Emri i publikimitSpartacus Blood and Sand S01E010 720p HDTV X264-[AlbEx™]
Ngarkuesinucleare @ . shkarkuar111x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Hedhur nga BSPlayer v2.66 zhvilluar nga bst2

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko "Think Hero TV" Spartacus: Blood and Sand Review me 25 MBit
Supergirl.S02E08.720p.HDTV.X264-DIMENSIO (771 MB) The.Flash.2014.S03E08.720p.HDTV.X264-DIM (795 MB)
Masterminds.2016.READNFO.HDRip.XviD.AC3- (1410 MB) Lets Be Evil 2016 1080p WEB DL x264 AAC (1377 MB)
Think Hero TV titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Spartacus Blood and Sand S01E013 720p HDTV X264-[AlbEx™]1CD203x 0.00nucleare
Spartacus Blood and Sand S01E012 720p HDTV X264-[AlbEx™]1CD75x 0.00nucleare
Spartacus Blood and Sand S01E011 720p HDTV X264-[AlbEx™]1CD56x 0.00nucleare
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Think Hero TV downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Postera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:http://www.starz.com/originals/spartacus (alb)
Vleresimi i filmit:7.2 / 10 (853)
[ ] -
Zhandri:
Hiq Reklamat
download subtitle