Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

ParaNorman Shqip titra (2012) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:ParaNorman watch online for freeParaNorman downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site | Official site UK | Official site [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:ParaNorman movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ https://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Detajet e filmitAKA:ParaNorman (eng), ПараНорман (eng)
Vleresimi i filmit:7.0 / 10 (78622)
[ It's all fun and games until someone raises the dead. ] - A misunderstood boy takes on ghosts, zombies and grown-ups to save his town from a centuries-old curse.
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle