Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Hiq Reklamat

Hansel & Gretel: Witch Hunters Shqip titra (2013) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Skedari i titraveHansel.and.Gretel.Witch.Hunters.2013.DVDRip.XviD-P2P.srt (52797bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitHansel and Gretel Witch Hunters 2013 DVDRip XviD-P2P/ DVDRip XviD-3LT0N / DVDRip-NYDIC / DVDRip THC.
•Hansel & Gretel: Gjahtarët e Shtrigave u vleresua në përgjithësi nga një kritikë e zakonshme,
veçanërisht nga disa qe shihnin si një skenë e dobët me dhunë të panevojshëm.
Megjithatë, shumë kritika për zhanër horror ishin pozitive dhe e shihnin filmin si zbavitës.
Filmi kryesonte si një hit i madh në Rusi, Brazil dhe Meksikë.
•Filmi ishte planifikuar fillimisht për të dalë në 2 Mars 2012, Hansel dhe Gretel
u vonua për dhjetë muaj për të akomoduar paraqitjet Renner në filmin The Avengers 2012 dhe trashëgiminë Bourne.
Filmi do të ketë lirimin e tij më 11 qershor, duke përfshirë një version më të gjatë, në Unrated Blu-ray Disc.
Për shkak të suksesit komercial të filmit, i cili është planifikuar si pjesa e parë e një serie,
vazhdimi i tij është aktualisht në zhvillim.
•Përmabajtje e shkurtër:
Në këtë rrotullim përralle, Hansel & Gretel janë gjuetarët e mirë që vrasin shtrigat e liga në të gjithë botën.
Duke u përballur që të vegjël me një shtrigë të fuqishme në pyll, Hansel dhe Gretel vendosin të bëhen gjahtarë shtrigash.
Mirëpo ndërsa afrohet hëna e gjakosur, hasin një formë të re e të ligë që mban një sekret për të kaluarën e tyre, dhe
vetë ata janë bërë preja dhe shtrigat janë gjahtaret e tyre...
•Drejtori:Tommy Wirkola
Shkrimtari: Tommy Wirkola
Luajne Yjet: Jeremy Renner, Gemma Arterton, Famke Janssen |
•Titrat Pështaten Me Këto Formate:
•Hansel and Gretel Witch Hunters 2013/
•DVDRip XviD-P2P/
•DVDRip XviD-3LT0N /
•DVDRip-NYDIC /
•DVDRip THC.
Emri i publikimitHansel.and.Gretel.Witch.Hunters.2013.DVDRip.XviD-P2P
NgarkuesiAnonymous @ . shkarkuar10481x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Hansel & Gretel: Witch Hunters titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Hansel and Gretel Witch Hunters (2013) 720p BrRip x264 - Y... 1CD150x 0.00
Hansel.and.Gretel.2013.1080p.BluRay.x264.YIFY1CD333x 0.00
Hansel.and.Gretel.Witch.Hunters.2013.DVDRip.XviD-P2PTitra per njerezit me probleme ne degjim1CD144x 0.00
Hansel.and.Gretel.2013.BluRay.720p.DEEPSEA1CD139x 0.00
Tonito*Verezi1CD250x 0.00
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Kerko skedar @ http://housemovie.toHansel & Gretel: Witch Hunters downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official Facebook | Official site
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Hansel & Gretel: Witch Hunters movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ https://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Detajet e filmitAKA:Мисливцi за вiдьмами (eng), Hansel & Gretel: Chasseurs de sorcières (eng), Hansel & Gretel: Warriors of Witchcraft (eng), Hansel & Gretel: Witch Hunters (eng), Hansel & Gretel: Young Slayers (eng), Hansel and Gretel: Witch Slayers (eng)
Vleresimi i filmit:6.1 / 10 (173732)
[ What ever became of Hansel and Gretel? [Scandinavian DVD.] ] - Hansel & Gretel are bounty hunters who track and kill witches all over the world. As the fabled Blood Moon approaches, the siblings encounter a new form of evil that might hold a secret to their past.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle