Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

Parker Shqip titra (2013) 1CD srt

Shkarko: Parker movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Skedari i titraveParker.2013.720p.BluRay.x264.shqip.srt (105599bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitRreth Filmit.
Parkeri; një hajduti të famshëm me kode nderi. Këtij kodi i përket që edhe të mos vjedhë nga ata që kanë nevojë për paratë. Kur kolegët e tij vendosin që ta heqin qafe pas një grabitje në një bankë, betohet se do të hakmerret dhe i ndjek ata në grabitjen e rradhës që kanë ndërmend të bëjnë, një vjedhje bizhuterish shumë të shtrenjta në Palm Biçin lluksoz….
Emri i publikimitTonito
NgarkuesiAnonymous @ . shkarkuar17013x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Hedhur nga BSPlayer v2.64 zhvilluar nga bst2

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Parker me 25 MBit
Silence.2016.BDRip.x264.AC3.RoSubbed-pla (2632 MB) dcs.legends.of.tomorrow.214.hdtv-lol[ett (316 MB)
Resident.Evil.The.Final.Chapter.2016.108 (3013 MB) Girls.S06E05.HDTV.x264-SVA[PRiME].mkv (163 MB)
Parker titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Parker (2013) 720p (Albanian)-By Canolli1CD119x 0.00canollis
Parker 20131CD446x 0.00
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Parker downloadParker SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:FilmDistrict [us] | Official Facebook | Official site [de] | Official site [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Parker movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Parker (eng), Паркер (eng)
Vleresimi i filmit:6.2 / 10 (92739)
[ To get away clean, you have to play dirty. ] - A thief with a unique code of professional ethics is double-crossed by his crew and left for dead. Assuming a new disguise and forming an unlikely alliance with a woman on the inside, he looks to hijack the score of the crew's latest heist.
Drejtuar nga:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle