Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

The Perks of Being a Wallflower Shqip titra (2012) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:The Perks of Being a Wallflower watch online for freeThe Perks of Being a Wallflower downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official Facebook | Official Facebook (German) | Official Facebook [gb] | Official site | Official site [de]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:The Perks of Being a Wallflower movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ https://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Detajet e filmitAKA:Переваги скромникiв (eng)
Vleresimi i filmit:8.0 / 10 (381121)
[ We accept the love we think we deserve. ] - An introvert freshman is taken under the wings of two seniors who welcome him to the real world.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Zhandri:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle