Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

Border Run Shqip titra (2012) 1CD srt

Shkarko: Border Run movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Border Run me 25 MBit
League.of.Gods.2016.576p.BRRip.x264.AAC5 (1898 MB) Moana 2016 HD-TS XviD AC3-CPG.mkv (1773 MB)
Fantastic.Beasts.and.Where.to.Find.Them. (1426 MB) Bolgen.aka.The.Wave.2015.SLOSubs.DVDRip. (1402 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Border Run downloadBorder Run SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official Facebook
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Border Run movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Border Run (eng), The Mule (eng)
Vleresimi i filmit:4.2 / 10 (1406)
[ Trust no one ] - A female American reporter searches for her missing brother against the backdrop of violence and human smuggling across the US/Mexican border.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle