Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

Varg Veum - Dodens drabanter Shqip titra (2011) 1CD srt

Shkarko: Varg Veum - Dodens drabanter movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Varg Veum - Dodens drabanter me 25 MBit
Modern.Family.S08E08.HDTV.x264-FLEET.mkv (192 MB) Before.I.Wake.2016.SLOSubs.720p.BRRip.Xv (3409 MB)
Suicide.Squad.2016.EXTENDED.SLOSubs.BRRi (2876 MB) American.Dad.S13E04.720p.HDTV.x264-AVS[e (207 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Varg Veum - Dodens drabanter downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Varg Veum - Dodens drabanter movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitVleresimi i filmit:6.1 / 10 (775)
[ ] - Varg Veum is summoned by the chief of police Hamre to a hostage drama on a farm outside Bergen. A married couple have been brutally murdered, and all evidence points to their foster son, 16...
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Zhandri:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle