Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

The Sitter Shqip titra (2011) 1CD srt

Shkarko: The Sitter movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko The Sitter me 25 MBit
Ben.Hur.2016.BRRip.XviD-ETRG.avi (698 MB) Family.Guy.S15E07.HDTV.x264-FLEET[eztv]. (108 MB)
League Of Gods 2016 720p HDRip x264 AC3 (1189 MB) elementary.507.hdtv-lol[ettv].mkv (203 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:The Sitter downloadThe Sitter SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:The Sitter movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:The Sitter (eng)
Vleresimi i filmit:5.7 / 10 (60518)
[ Worst. Babysitter. Ever. ] - A college student on suspension is coaxed into babysitting the kids next door, though he is fully unprepared for the wild night ahead of him.
Drejtuar nga:
Zhandri:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle