Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

Shark in Venice Shqip titra (2008) 1CD srt

Shkarko: Shark in Venice movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Shark in Venice me 25 MBit
Bad Santa 2 2016 1080p BluRay DD5.1 x264 (10915 MB) Shut.In.2016.720p.BRRip.XviD.AC3-RARBG.a (2053 MB)
quantico.212.hdtv-lol[ettv].mkv (236 MB) Reign.S04E01.HDTV.x264-FLEET.mkv (261 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Shark in Venice downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Shark in Venice movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Sharks in Venice (eng)
Vleresimi i filmit:2.5 / 10 (1536)
[ ] - The seemingly tranquil waterways of Venice are terrorized by the perfect killing machine. In search of his father who has mysteriously disappeared diving in the city, David stumbles across ...
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle