Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

Jaded Shqip titra (1998) 1CD srt

Shkarko: Jaded movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar


Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Jaded me 25 MBit
Assassins Creed (2016) DVDRip by www.Rad (1033 MB) arrow.517.hdtv-lol[ettv].mkv (254 MB)
Snowden.2016.SLOSubs.DVDRip.XviD-DrSi.av (1993 MB) The.Walking.Dead.S07E14.WEB-DL.XviD-FUM[ (400 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Jaded downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Postera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Jaded.1998.SD.16-9 (alb)
Vleresimi i filmit:5.3 / 10 (412)
[ Not Every Sexual Predator Is A Man. ] - Drama about a pretty young woman who is raped in a most unusual way. There are unexpected turns and... See full summary »
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Zhandri:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle