Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

Kansen Shqip titra (2004) 1CD srt

Shkarko: Kansen movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Kansen me 25 MBit
Assassins.Creed.2016.HC.HDRip.XviD.AC3-i (1908 MB) Doctor.Strange.2016.1080p.Blu-ray.REMUX. (26882 MB)
Criminal.Minds.S12E13.HDTV.x264-FLEET.mk (217 MB) Legion.S01E02.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RA (1972 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Kansen downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Kansen movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Infection (eng), J-Horror Theater Vol. 1 (eng)
Vleresimi i filmit:6.1 / 10 (4494)
[ Nothing can prepare you for the epidemic that could wipe out the entire planet. ] - INFECTION takes place in a dark, isolated hospital, where one doctors mistake has led to dire consequences for a patient.
Drejtuar nga:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle