Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

Foxfire Shqip titra (1996) 1CD srt

Shkarko: Foxfire movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Foxfire me 25 MBit
Live.by.Night.2016.SLOSubs.BRRip.XviD-Dr (2776 MB) Big.Little.Lies.Part.4.HDTV.x264-SVA.mkv (297 MB)
fallen-din.mkv (723 MB) Marvels.Iron.Fist.S01E07.WEB.X264-xTV.mk (289 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Foxfire downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Foxfire movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Foxfire.1996.SD.16-9 (alb), Foxfire (eng)
Vleresimi i filmit:6.1 / 10 (7170)
[ One rebel showed them how to break all the rules. ] - The story of five teenage girls who form an unlikely bond after beating up a teacher who has sexually harassed them. They build a solid friendship but their wild ways begin to get out of ...
Zhandri:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle