Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

Harry Potter and the Sorcerer's Stone Shqip titra (2001) 1CD srt

Shkarko: Harry Potter and the Sorcerer's Stone movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Harry Potter and the Sorcerer's Stone me 25 MBit
Lion.2016.DVDScr.XVID.AC3.HQ.Hive-CM8.av (1871 MB) Shut.In.2016.BluRay.720p.x264.DTS-HDChin (4392 MB)
Legion.S01E02.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RA (1972 MB) Allied.2016.HDRip.XviD.AC3-OzZY1.avi (1513 MB)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 720p BRRip SiNNERS1CD88358x 0.00traseeh
Festim isA1CD247x 0.00
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Harry Potter and the Sorcerer's Stone downloadHarry Potter and the Sorcerer's Stone SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Warner Bros. [es] | Warner Bros. [uk] | Warner Bros. [us] | Warner Bros. [us] Awards Site - trailer, screenings
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Harry Potter and the Sorcerer's Stone movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Harry Potter dhe Guri Filozofal (alb), Harry Potter And The Sorcerer's Stone (alb), Harry Potter and the Sorcerers Stone (eng), Harry Potter és a bölcsek köve (eng), Harry Potter (eng), Harry Potter a Kámen mudrců (eng), Harry Potter and the Philosopher's Stone (eng), Harry Potter and the Sorcerer's Stone AKA Harry Potter and the Philosopher's Stone (eng)
Vleresimi i filmit:7.5 / 10 (471212)
[ Let The Magic Begin. ] - Rescued from the outrageous neglect of his aunt and uncle, a young boy with a great destiny proves his worth while attending Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle