Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Te rekomandojme te vizitosh linket ne seksionin linke interesante
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

The Fifth Patient Shqip titra (2007) 1CD srt

Shkarko: The Fifth Patient movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko The Fifth Patient me 25 MBit
Snowden.2016.HDRip.XviD-ETRG.avi (699 MB) Gotham.2016.S03.E10.HDTV.XviD-FUM.avi (349 MB)
teracod-war.dogs.mkv (1500 MB) War.Dogs.2016.720p.BluRay.x264-[YTS.AG]. (838 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:The Fifth Patient downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:The Fifth Patient movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:The Fifth Patient.2007.SD.16-9 (alb)
Vleresimi i filmit:4.9 / 10 (274)
[ ] - John Reilly wakes up in an African Hospital with only fragments of his memory in tact. An officer of the local regime, Mugambe, accuses him of being an American spy.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle