Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Sophie Scholl: The Final Days Shqip titra (2005) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Sophie Scholl: The Final Days downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:2-1-0 Films [gr] | Official site [de] | Official site [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Sophie Scholl: The Final Days movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ http://subtitles.movieTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Sophie Scholl - The Final Days.2005.HD.16-9 (alb), Sophie Scholl (eng), Sophie Scholl - Die letzten Tage (eng), Sophie Scholl - The Final Days (eng), Sophie Scholl: The Final Days (eng)
Vleresimi i filmit:7.7 / 10 (23319)
[ The true story of a young woman who did what few in Nazi Germany dared even think! ] - A dramatization of the final days of Sophie Scholl, one of the most famous members of the German World War II anti-Nazi resistance movement, The White Rose.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
download subtitle