Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Rush Hour 2 Shqip titra (2001) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Skedari i titraveRush.Hour.2[2001]DvDrip-aXXo.Luli84.srt (85333bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitPerktheu-Luli Pershtatshmeria e titrave ne cilesine dvdrip-axxo
Emri i publikimitTonito
NgarkuesiAnonymous @ . shkarkuar7004x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Rush Hour 2 downloadRush Hour 2 SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:New Line
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Rush Hour 2 movie postersposter at movieposters.2038.netPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ http://subtitles.movieTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Rush Hour 2 (eng), Година пiк 2 (eng)
Vleresimi i filmit:6.6 / 10 (170312)
[ The Mouth Of The West And The Hands Of The East Are Back! ] - Carter and Lee head to Hong Kong for vacation, but become embroiled in a counterfeit money scam.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
download subtitle