Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

NO MOVIE TITLE YET (CLICK ON "Correct subtitles" AND INSERT IMDB LINK) Shqip titra (0) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

NO MOVIE TITLE YET (CLICK ON Correct subtitles titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Astonishing1CD52x 4.00divxlegal (a)
Signs (Shqip)1CD78x 0.00behar_8 (a)
Lolita 19611CD73x 0.00karhui (a)
dmt-veronica1CD74x 1.00WillievLeur (a)
[FBO]K-Pax- SCR (1 of 1) GREEK1CD102x 3.50lacenaire (a)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.ws
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:untouchable lawmen (eng)
download subtitle