Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Hiq Reklamat

17 Again Shqip titra (2009) 1CD ssa

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar


Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

17 Again titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
17 Again (2009) 720p BRRip YIFY1CD285x 0.00traseeh
17 Again (2009) [DVD-Rip]1CD526x 0.01r1mas
DvDrip Duad Shala1CD360x 0.02
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:17 Again watch online for free17 Again downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:New Line [us] | Official site [fr] | Official site [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:17 Again movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ https://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Detajet e filmitAKA:FXG (eng), Seventeen (eng), Seventeen Again (eng), Seventeen, Seventeen Again, 17 (eng), Untitled Zac Efron Project (eng), 17 (eng), 17 Again (eng), 17 de Novo (eng), 17 Outra Vez (eng), 17 знову (eng)
Vleresimi i filmit:6.4 / 10 (154422)
[ Who says you're only young once? ] - Mike O'Donnell is ungrateful for how his life turned out. He gets a chance to rewrite his life when he tried to save a janitor near a bridge and jumped after him into a time vortex.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle