Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

Mission: Impossible - Ghost Protocol Shqip titra (2011) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit1 falenderime pranuar

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Skedari i titraveMission.Impossible.Ghost.Protocol.2011.720p.BrRip.x264.YIFY.Tonito.srt (87881bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitPërktheu: *Tonito Verezi™
Eskluzivisht Për www.topfilma.tv
"Përshtatja e Titrave"
Mission.Impossible.Ghost.Protocol.2011.720p.BrRip.x264.YIFY
*Përshkrim i shkurtër"
FMN-ja është mbyllur kur është
implikuar në shpërthimin e Kremlinit,
duke i shkaktuar Ethan Hunt
dhe ekipit te tij të ri mashtrues
qe te fshijn emrin e organizates se tyre.
Emri i publikimitNga Tonito Verezi™ Për - topfilma.tv25.000 FPS
NgarkuesiAnonymous @ . shkarkuar336x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Hedhur nga BSPlayer v2.63 zhvilluar nga bst2

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Mission: Impossible - Ghost Protocol titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Mission: Impossible - Ghost Protocol BRRip 1080p YIFY1CD282x 0.00traseeh
Mission Impossible 4 Ghost Protocol (2011) R6 HDrip – 550M... 1CD20061x 0.00123Erdi
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Mission: Impossible - Ghost Protocol downloadMission: Impossible - Ghost Protocol SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Paramount [fr] | Paramount [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Mission: Impossible - Ghost Protocol movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Mission Impossible 4 (eng), Mission: Impossible - Ghost Protocol (eng), Mission: Impossible - Ghost Protocol: The IMAX Experience (eng), Mission: Impossible 4 - Ghost Protocol (eng), Mission: Impossible 4 - Ghost Protocol (MIGP / MI4 / M:I-4) (eng), Mission: Impossible IV (eng), Mission: Impossible IV - Ghost Protocol (eng), Мiсiя неможлива: Протокол Фантом (eng), Aries (eng), Mi4 (eng), MiGP (eng)
Vleresimi i filmit:7.4 / 10 (385090)
[ No Plan. No Backup. No Choice. ] - The IMF is shut down when it's implicated in the bombing of the Kremlin, causing Ethan Hunt and his new team to go rogue to clear their organization's name.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Hiq Reklamat
download subtitle