Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Per te kerkuar per te gjitha titrat e pershtatshme shtyp tek emri
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

Resident Evil: Damnation Shqip titra (2012) 1CD srt

Shkarko: Resident Evil: Damnation movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Harrojeni internetin, zbrisni titra duke perdorur Open Subtitles MKV Player

Skedari i titraveResident.Evil.Damnation.2012.720p.BRrip.x264.YIFY.srt (59112bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitRreth Filmit:
SHBA-ja ka derguar agjentin Lion S. Kenedi në "Republikën Sllavë Lindore " për të verifikuar thashethemet që Armët- Bio-organike janë duke u përdorur në luftën civile të vendit. SHBA-ja dhe Rusia janë duke bërë përgatitjet për të ndërhyrë së bashku dhe menjëherë pas infiltrimit të tij. Ai urdhërohet nga qeverria amerikane që të largohet menjëherë. Vendosur për të zbuluar të vërtetën, Lion injoron rendin dhe hyn në fushën e betejës për t'i dhënë fund tragjedive të shkaktuara nga Armët- Bio-organike ...
Emri i publikimitNga Tonito_Verezi-fier
NgarkuesiAnonymous @ . shkarkuar4215x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Resident Evil: Damnation me 25 MBit
Greys.Anatomy.S13E13.HDTV.x264-KILLERS[e (236 MB) Legion.S01E02.HDTV.x264-SVA.mkv (277 MB)
Greys.Anatomy.S13E13.HDTV.x264-KILLERS[e (236 MB) Taboo.UK.S01E07.720p.HDTV.x264-xHD.mkv (983 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Resident Evil: Damnation downloadResident Evil: Damnation SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site | Official site [jp]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Resident Evil: Damnation movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Biohazard: Damnation (eng), Resident Evil: Damnation (eng)
Vleresimi i filmit:6.5 / 10 (14576)
[ When Terror Crawls, Evil is Unleashed. ] - Special Agent Leon S.Kennedy goes against his superior's orders and works to destroy a series of biological weapons being used in a war zone in Europe.
Kreditet e autorit:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle