Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Hiq Reklamat

Beverly Hills Ninja Shqip titra (1997) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Skedari i titraveBeverly.Hills.Ninja.1997.DVDRip.XviD-Nile.srt (72982bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitTitrat Përshtaten:
Beverly.Hills.Ninja.1997.DVDRip.XviD-Nile
Beverly Hills Ninja është një aksion-komedi e 1997ës film amerikan
Me regji të Dennis Dugan, shkruar nga Mark Feldberg dhe Mitch Klebanoff,
Luan ylli i kinemasë Chris Farley si aktor kryesorë i (portretizuar si Haru),
Djali i bardhë jetim u gjendet nga një fis i ninxhave si një foshnje me thesar
të braktisur dhe u ngrit prej tyre. Haru kurrë nuk përputhet me kulturën e tyre
dhe kurrë nuk fiton aftësitë e një ninxha,
por megjithatë është natyrë e dashur dhe këmbëngulës në ambiciet e tij personale.
Misioni i tij i parë e sjell atë në Beverly Hills për të hetuar një mister vrasje.
Boll fola e shikoni vet kush nuk e ka parë
Emri i publikimitBeverly Hills Ninja (1997)
NgarkuesiAnonymous @ . shkarkuar1418x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Beverly Hills Ninja titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Beverly.Hills.Ninja.1997.DVDRip.XviD-Nile.srt1CD121x 0.00
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Kerko skedar @ http://housemovie.toBeverly Hills Ninja downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Beverly Hills Ninja movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ https://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Tonito™ (alb), Beverly Hills Ninja 1997 (alb), Beverly Hills Fat Person (eng), Beverly Hills Ninja (eng)
Vleresimi i filmit:5.5 / 10 (33514)
[ Master of disaster. ] - A man tries to rescue a woman with a little help from his half brother.
Drejtuar nga:
Zhandri:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle