Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Hiq Reklamat

Titra per njerezit me probleme ne degjimNëntitujt për film me definicion të lart HD

Kung Fu Hustle Shqip titra (2004) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit4 falenderime pranuar

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Kung Fu Hustle titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
Kung Fu Dunk1CD301x 0.00r1mas
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Kung Fu Hustle watch online for freeKung Fu Hustle downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Sony Pictures [cn][hk][jp] (English) | Sony Pictures [us]
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:Kung Fu Hustle movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ https://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Detajet e filmitAKA:Kung Fu Hustle mp4 (alb), Kung-Fu (eng), Kung fu (eng), Kung Fu Hustle (eng)
Vleresimi i filmit:7.8 / 10 (105340)
[ A film that proves being a good, bad guy is harder than it looks. ] - In Shanghai, China in the 1940s, a wannabe gangster aspires to join the notorious "Axe Gang" while residents of a housing complex exhibit extraordinary powers in defending their turf.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle