Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

3 Idiots Shqip titra (2009) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Skedari i titrave3.Idiots.2009.mHD.upscaled.dvdR.x264.aac.300mbunited.com~scOrp.srt (162755bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesit3 Idiots 2009, Aamir Khan, perkthyer nga Anila Petro & Jungleboy per T-sh.net dhe AZfilma.org
Emri i publikimit3 Idiots
NgarkuesiAnonymous @ . shkarkuar369x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

3 Idiots titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
3 Idiots 2009 720p BluRay HD x264 mkv1CD162x 0.00Majson
3.Idiots.2009.mHD.upscaled.dvdR.x264.aac.300mbunited.com~s... 1CD14510x 0.00
3 Idiots (2009) BRRip 720pversioni i titrave 2Nëntituj nga burime të besueshme1CD231x 0.01traseeh
3 Idiots.2009.BluRay.720p.x264.DVD5-[DDR]1CD248x 0.00
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:3 Idiots downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official site
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:3 Idiots movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ https://hitsubtitles.comTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:3 Idiots (alb), Three Idiots - India (eng), Три iдiоти (eng)
Vleresimi i filmit:8.4 / 10 (234419)
[ Don't be Stupid. Be an I.D.I.O.T. ] - Two friends are searching for their long lost companion. They revisit their college days and recall the memories of their friend who inspired them to think differently, even as the rest of the world called them "idiots".
Drejtuar nga:
Shteti:
Hiq Reklamat
download subtitle