Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

"Camelot" Lady of the Lake S01E04 Shqip titra (2011) 1CD srt

Seria: 1 - Episodi: 4

- Të gjitha titrat për këtë serial

Shkarko: Camelot movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Skedari i titraveCamelot.S01E04.720p.HDTV.X264-DIMENSION.srt (42619bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitCamelot.S01E04.720p.HDTV.X264-DIMENSION.srt
Përshtatet me të gjitha versionet 720p dhe versionet e tjera normale. Shikim të kendshëm.
"AzFilma.Org & TitraShqip.net"
Emri i publikimitCamelot.S01E04.720p.HDTV.X264-DIMENSION.srt
NgarkuesiJuNgLeBOYY @ . shkarkuar270x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko "Camelot" Lady of the Lake me 25 MBit
fallen-din.mkv (723 MB) The.Great.Wall.2016.1080p.KORSUB.HDRip.x (3995 MB)
The.Walking.Dead.S07E13.1080p.WEB-DL.DD5 (1918 MB) Greys.Anatomy.S13E15.720p.HDTV.X264-DIME (891 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Camelot downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Postera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Lady of the Lake (eng)
Vleresimi i filmit:7.1 / 10 (296)
[ ] - Whilst Guinevere wants to leave Camelot with Leontes he is obliged to stay as one of Arthur's knights being trained by Gawain,a brilliant strategist,who breaks Arthur's sword in combat. ...
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle