Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Hiq Reklamat

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

"Camelot" The Sword and the Crown S01E02 Shqip titra (2011) 1CD srt

Seria: 1 - Episodi: 2

- Të gjitha titrat për këtë serial
film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Skedari i titraveCamelot.S01E02 HDTV.XviD-SYS.srt (35441bajt) tregoni shikimin paraprak

Komenti i ngarkuesitKëto titra janë pronë e www.titrashqip.net.
- Ju mund t'i përdorni për të shikuar filmat në shtëpinë tuaj,
në punën tuaj apo në faqet tuaja të intërnetit dhe të gjitha këto falas.
- Por, ju nuk keni të drejtë të fshini asgjë nga ato që ka vënë autori në to,
nëse ju e bëni këtë gjë do të thotë se shkelni të drejtat e autorit.
Faqja www.titrashqip.net nuk është faqe rivale me asnjë faqe tjetër tuajën,
prandaj nuk mund të quhet spam në faqet tuaja.
-Respektoni punën tonë dhe do ju respektojmë edhe ne juve.
Me Respekt, Staffi i titrashqip.net.
Emri i publikimitCamelot.S01E02 HDTV.XviD-SYS
NgarkuesiJuNgLeBOYY @ . shkarkuar789x () . Elimino nga te preferuaratShto tek te preferuarat . Korrigjo titratKorrigjo titrat

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Camelot downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Postera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitVleresimi i filmit:7.6 / 10 (346)
[ ] - Morgana has trouble in her alliance with King Lot. Arthur acquires the sword in the stone and is crowned King.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle