Missing Privacy  Support us:
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.

Nëntitujt për film me definicion të lart HD

X Shqip titra (2011) 1CD srt

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

X titra Shqip
Emri i publikimit#CD Ngarkuar ShkarkuarVlerësimi i titraveNgarkuesi
X (2011) 720p BR [600MB] MKV-ShAaNiG1CD79x 0.00UniVerseHub
X.2011.720p.BluRay.DTS.x264-DNL1CD64x 0.00UniVerseHub
X.2011.720p.BDRip.x264.AC3-ZERO1CD57x 0.00UniVerseHub
X.2011.720p.BluRay.DTS.x264-RSG1CD3990x 0.00UniVerseHub
X (2011) DVDRip x264 375MB-scOrp1CD186x 0.00UniVerseHub
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:X downloadX SevenTorrentsDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsSiti perkates:Official Blog | Official Facebook | Official site | Official Twitter
Fragmente:Fragmente @ http://www.imdb.comPostera:X movie postersPostera @ http://www.imdb.com
Ilustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Titra:Titra @ http://subtitles.movieTe tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:X: Night of Vengeance (eng)
Vleresimi i filmit:5.6 / 10 (6190)
[ A jaded callgirl... a fledging hooker... the night from hell. ] - A jaded call-girl. A fledgling hooker. The night from hell.
Drejtuar nga:
Kreditet e autorit:
Shteti:
Gjuha:
download subtitle