Bllokues reklamash ne perdorim, mundohuni te na suportoni www.OpenSubtitles.org ne nje menyre tjeter
X
Kërkim i përparuar
Shiqo filmat me nëntituj duke përdorur Open Subtitles MKV Player. Është gratis dhe i pastër, punon me sistemin Windows.
Shumica e ikonave jabe aktive, vendosni mousin mbi ato per te pare shpjegimin.
Hiq Reklamat

Akanbo shojo Shqip titra (2008) 1CD srt

Shkarko: Akanbo shojo movie

film

Bli ne Amazon

Detajet e titrave

Shkarko
Ju Faleminderit

Vlerso kualiteti i nentitujve

Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 1 pike (keq)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 3 pike (varfer)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 5 pike (ok)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 7 pike (mire)  Vlerso KUALITETIN e nentitujve me 10 pike (shkelqyeshem)

Komentoni

Stream this movie on alluc.com

Komentoni

Hynipër të postuar komente.

Shkarko Akanbo shojo me 25 MBit
Jack.Reacher.Never.Go.Back.2016.1080p.WE (3335 MB) Gotham.S03E12.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (706 MB)
Taboo.UK.S01E02.HDTV.x264-ORGANiC[ettv]. (292 MB) Teen.Wolf.S06E08.HDTV.x264-FLEET.mkv (224 MB)
Linke interesante
Te gjitha titrat per kete film ne kete gjuheTe gjitha titrat per kete film
Te gjitha titrat nga ky perdoruesKerko keto titra per nje publikim tjeter
Rreth filmit:Rreth filmit @ http://www.imdb.comKerko skedar:Akanbo shojo downloadDownload warez
Publikim:Publikim @ http://www.btarena.orgPublikim @ http://nfo.raidrush.wsFragmente:Fragmente @ http://www.imdb.com
Postera:Akanbo shojo movie postersPostera @ http://www.imdb.comIlustrime:Ilustrime @ http://www.allcdcovers.comIlustrime @ http://www.cdcovers.ccIlustrime @ http://www.cdcovers.to
Te tjera:Linku yt ketu
Detajet e filmitAKA:Tamami: The Baby's Curse (eng)
Vleresimi i filmit:6.3 / 10 (189)
[ ] - As a teenager, Yoko discovers that she is not really an orphan when her wealthy but very strange family welcomes her home to a mansion that many claim is haunted.
Drejtuar nga:
Zhandri:
Shteti:
Gjuha:
Hiq Reklamat
download subtitle